>

Ada Tavla İndir

Ada Tavla İndir

ADA

Adatavla sitesi tavla oyununuzu geliştirmeniz için tasarlanmış ve dünyanın her ülkesinden insanlarla sohbet ederek tavla oynayabileceğiniz ücretsiz bir tavla yazılımıdır.Bgroom tavla kalitesi olarak 3 yıldıza sahiptir.

Online Tavla Oyununu Nasıl Oynarım ?

Online tavla oyununu Ada’da oynamak için öncelikle yazılımı bilgisayarınıza indirmeli ve arkasından kayıt olmalısınız.(Hemen AdaTavla İndir) Tüm bu aşamalar ücretsizdir! Bu işlemlerden sonra eğlencesine (ücretsiz) yada gerçek paralı tavlayı dünyanın her ülkesinden katılan tavla oyuncularıyla oynayabilirsiniz.Adatavlayı tek oyun ve seri oyun oynayarak yada tavla turnuvalarına katılarak değerlendirebilirsiniz.

Paralı tavla oynamak için öncelikle hesabınıza ilk para yatırımını gerçekleştirmeniz gerekmektedir.Para yatırma işleminden sonra kendinize yeni bir masa açabilir ya da açılmış olan diğer tavla oyuncularının masasına oturabilirsiniz.Maç sonunda kazanan oyuncu tüm parayı alır ve çok ufak bir komisyon öder.

Eğer tavla oyununda acemiyseniz ücretsiz tavla oyunu ile başlayabilirsiniz.Ayrıca tavla oynamayı öğrenmek ya da tavla oyununu geliştirmek isteyenler için “Tavla Okulu” bölümünden yararlanabilirler.Tavla okulu size en doğru hamleyi ve hatalarınızı gösterir.

Online Tavla Kuralları

İki kişilik oynanan online tavla oyunu kuralları gerçek hayattaki taval oyunu kurallarıyla eşdeğerdir.Ayrıca online tavlada diğer oyuncularda oynadığınız tavla maçlarını izleyebilirler.Her hamle zamanla kısıtlandığı için akıcı bir tavla oyunu olmaktadır.Oyunculardan biri bağlantı kopması ile oyunu yarıda bırakmak zorunda kalırsa tavla masası 5 dakika boyunca bağlantısı kopan oyuncuyu bekler.Oyuncu döndüğünde oyun kaldığı yerden devam eder.Bağlantısı kopan oyuncu masasına dönmez ise ortadaki bahis oyunun o anki durumuna göre bölüştürülür.

Adatavla indir

Adatavla indir

Adatavla indir

xhtmlcss